Pieaugušie bez atrunām pērk nepilngadīgām personām alkoholu un cigaretes

0 komentāri

Sākot ar 1. augustu, ir celts akcīzes nodoklis alkoholiskajiem dzērieniem, tādējādi grādīgie dzērieni kļuvuši dārgāki. Domājams, arī cigaretes drīz izmaksās vairāk. Tas viss tiekot darīts iedzīvotāju veselības labā. TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kāda Rīgas veikala pārdevējas, kura vēsta par to, kā kaitīgās vielas nonāk līdz bērniem.

”Strādāju veikalā Mego, Murjāņu ielā 50. Pie veikala drūzmējas cilvēki, kuri dzer. Viņi mēdz pirkt bērniem alkoholu un cigaretes. Policija pateica, ka nevar neko pasākt. Tāpēc zvanu jums,” stāsta veikala pārdevēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Esmu apzinājusi priekšpilsētas dežūrdaļu. Nav neviena izsaukuma, iesnieguma par sašutušo iedzīvotāju novērojumiem. Tas mūs ļoti mulsina. Ir tik liels sašutums, bet nespēj tik daudz izdarīt, kā nospiest trīs ciparu kombināciju un paziņot par to policijai. Policistu ir tik, cik to ir. Pie katra aizdomīga veikala nav iespējams nolikt policistu,” norāda Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Policija aicina neklusēt, ja redzat, ka notiek kas līdzīgs, zvaniet pa tālruni: 110, tas ir svarīgi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas