Pieaug mēģinājumi ietekmēt iedzīvotāju prātus, secina Drošības policija

0 komentāri

Pieaug mēģinājumi ietekmēt iedzīvotāju prātus, tā uzskata Drošības policija (DP). Runa ir par tā sauktajiem ”interneta troļļiem”, kuru nolūks – darbojoties interneta vidē, noskaņot un ietekmēt sabiedrisko domu.

Lai arī taustāmi pierādījumi ar reāliem izpildītājiem un pasūtītājiem publiskajā vidē nav izskanējuši, arī pētnieku secinātais norāda, ka troļļu vēstījums Latvijā saskan ar Krievijas propagandas mērķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt praktiski analizēti piemēri pierādījuši, ka atsevišķi interneta komentāri tiek rakstīti no vienas IP adreses, pierādot, ka sabiedriskās domas ietekmēšana tiešām notiek.

Manipulatīvi veidots saturs un mākslīgi komentāri nav tikai Baltijas īpatnība. Pētnieks Anti Sillanpā stāsta, ka troļļi darbojas arī Somijā.

Kas stāv aiz troļļiem Latvijā, Drošības policija apgalvo, ka zina, tomēr šobrīd to neatklās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas