Pie Saeimas rīkos protestu pret ”uzspiesto” bēgļu uzņemšanu

0 komentāri
Pie Saeimas rīkos protestu pret ”uzspiesto” bēgļu uzņemšanu
FOTO: LETA

Šā gada 5. novembrī partija Nacionālā Savienība Taisnīgums un biedrība Tēvijas Sargi rīkos jau trešo publisko akciju pret bēgļu uzņemšanu.

Protests tiks rīkots, lai paustu iedzīvotāju nostāju pret Latvijai uzspiestajiem un valdības šeit prettiesiski ievestajiem nelegālajiem imigrantiem, informē protesta rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākuma laikā Saeimā tiks iesniegti patriotiski noskaņotu latviešu juristu izstrādātie grozījumi Imigrācijas un Patvēruma likumos, kuru pieņemšana ļautu novērst turpmāku 3. valstu nelegālo imigrantu organizētu ievešanu Latvijā. Grozījumu tālākā virzīšana vai nevirzīšana jau būs tautas ievēlēto priekšstāvju sirdsapziņas jautājums.

Tāpat piketā tiks aktualizēti jautājumi par nepieciešamo sadarbību ar citām ES valstīm, kuras noraida Briseles uzspiestās migrantu kvotas, par ievesto Āzijas un Āfrikas musulmaņu imigrantu iespējamo apdraudējumu Latvijas sabiedrībai un kultūrai, terora draudu pieaugumu, Latvijas Austrumu robežas drošību, diskriminējošo pabalstu un sociālo garantiju politiku, kas Latvijas pilsoņus nostāda otrās šķiras cilvēku lomā, salīdzinājumā ar ievestajiem imigrantiem, u.c. saistītas tēmas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas