Gar Latviju lidinās aizvien lielāks skaits Krievijas militāro lidmašīnu

0 komentāri

Kopš maija regulāri pie Latvijas teritorijas ūdeņu ārējās robežas tiek identificētas Krievijas militārās lidmašīnas, un 12. jūnijā pie Latvijas robežas manītas 16 Krievijas armijas lidmašīnas, kas ir lielākais skaits pēdējo gadu laikā.

Tāpat Krievija, atbildot uz NATO militārajam mācībām “Saber Strike 2014”, uz Kaļiņingradas apgabalu nosūtījusi 24 Baltijas flotes karakuģus, kurus pavada vairāki iznīcinātāji un bumbvedēj.

Tikmēr šodien, 13. jūnijā, lai runātu par šā brīža situāciju pēc Ukraunas krīzes, drošību reģionā un sadarbības iespējām, Rīgā tiksies trīs Baltijas valstu un Polijas aizsardzības ministri.

Ministru ierašanās saistīta arī ar vērienīgajām militārajām mācībām Ādažos.

Tikšanās laikā tiks runāts arī par sabiedroto valstu karavīru klātbūtni Baltijas valstīs un Polijā, kā arī atbalsta sniegšanu Ukrainai.

Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis ar Polijas valdības pārstāvjiem parakstīs vienošanos par divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas