Pētījums atklāj gaisa kvalitātes problēmas skolās

0 komentāri

Skolas, kurās gaisa kvalitāte ir laba, ir mazākumā, liecina Pasaules Veselības organizācijas projekta ietvaros veikts pētījums, kura laikā gaisa kvalitāte mērīta 42 telpās 14 skolās visā Latvijā.

Kā vēsta raidījums LNT Top 10, laba gaisa kvalitāte ir 33% pārbaudīto klašu, bet pasliktināta gaisa kvalitāte reģistrēta 48% klašu. Savukārt 19% pārbaudīto klašu konstatēta slikta gaisa kvalitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības nodaļas vadītāja Solvita Muceniece skaidro, ka dažās no pētījuma ietvaros pārbaudītajām klasēm gaisa kvalitāte ir ļoti slikta un tajās nav iespējams produktīvi mācīties.

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas