Pēdējo dienu ”pa lēto” var iegūt uzturēšanās atļaujas Latvijā

0 komentāri

19.augusts ir pēdējā diena, kad tie ārvalstnieki, kuri vēlas iegūt uzturēšanās atļaujas Latvijā, nopērkot nekustamo īpašumu  pa 140 tūkstošiem eiro. Jau no šā gada 1.septembra, pēc Saeimas pieņemtā lēmuma, īpašumu iegādes cena palielināsies līdz 250 tūkstošiem.

Pilsonības Migrācijas Lietu Pārvaldes (PMLP) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Laura Laiva norāda, ka šogad ir bijis krietns uzturēšanās atļauju pieaugums. Viņa atzīst, ka pēdējo mēnešu laikā ļoti jūtami pieaudzis pieprasījums pēc uzturēšanās atļaujām.

Kā liecina PMPL dati, termiņuzturēšanās atļauju pieprasījums lielākoties jūtams no Krievijas pilsoņiem. Otrajā vietā ierndojas Ķīna un šogad ļoti aktualizējies jautājums par Ukraiņu pilsoņiem, tas, galvenokārt saistāms ar krīzi Ukrainas austrumos.

Plašāk skatieties TV3 ziņās jau šovakatr plkst.19:00

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas