Pedagogu streikā plāno piedalīties teju 23 000 skolotāju

0 komentāri

Pēc nedēļas pieteiktajā skolotāju streikā piedalīsies vismaz 845 izglītības iestādes, apvienojot teju 23 000 pedagogu. Streiks notiks nākampiektdien, 27. novembrī.

Izglītības darbinieku arodbiedrība šodien vēlreiz norādīja, ka streiks ir galējais izpausmes veids un tas nav tikai par pedagogu atalgojumu, bet gan par attieksmi pret nozarē strādājošajiem un solījumu nepildīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izglītības darbiniekiem ir divas prasības – novirzīt rezervētos 9 miljonus eiro, lai uzlabotu darba samaksas nosacījumus visiem nozarē strādājošajiem, un nodrošināt finansējumu augstākajai izglītībai un zinātnei.

Streika dienā pedagogi atradīsies savās darba vietās, taču mācību stundas nenotiks. Nekādas citas aktivitātes šajā dienā nav ieplānotas, taču izvērtējot Izglītības ministrijas atbildes iesniegtajām prasībām, arodbiedrība 9.decembrī lems par turpmāko rīcību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas