Pedagogi sašutuši – algas varētu sarukt 1100 Pierīgas skolotājiem

0 komentāri

Četrpadsmit Pierīgas pašvaldības atklātā vēstulē Saeimai un valdībai prasa apturēt pedagogu atalgojuma reformas virzību redakcijā, kas paredz, ka atalgojums varētu sarukt apmēram 1100 skolotājiem.

Vidēji alga samazinātos par 2% līdz 4%, bet kādam tā saruktu pat par vairāk nekā 200 eiro par likmi. Ja valdība un Saeima pašvaldību viedoklī neieklausīsies, tiek apsvērta iespēja arī vērsties Satversmes tiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pierīgas Izglītības pārvaldes priekšnieks Oļģerts Lejnieks LNT Ziņām norāda: “Ja šāda situācija nemainīsies, tad katrā ziņā arī šajās pašvaldībās ir kompetenti juristi, kuri spēj arī sagatavot atzinumu un pieteikumu Satversmes tiesā”.

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas