Pēc vērienīgajiem remontdarbiem Juglas ielas asfalts šoferīšiem sagādā galvassāpes

0 komentāri

Juglas ielā posms, kurā visu vasaru noritēja vērienīgi siltumtrases remontdarbi, šobrīd ir kritiskā stāvoklī. Vietās, kur tika uzrakts asfalts, ceļa segums ir sliktākā stāvoklī, kā pirms remontdarbu veikšanas. 

TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie autovadītāji atzīst, ka braukšana par konkrēto posmu ir apgrūtināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc četru mēnešu ilgajiem remontiem Juglas ielas posms ir vienos ielāpos, tāpat nav saskatāmi ceļa apzīmējumi, jo tie mijas ar ielāpu šuvju vietām. Uzklātais jaunais segums nav vienā līmenī ar veco asfaltu.

”Mēs arī plānojām pirms šiem vērienīgajiem remontdarbiem veikt seguma atjaunošanu šajā ielas posmā. Taču, ņemot vērā to, ka darbi beidzās vēlā rudenī, ceļa segums šajā posmā tiks atjaunots nākamgad,” norāda Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas