Pēc ”kuponos” iegādātas fotoepilācijas procedūras sieviete gūst 2. pakāpes apdegumus

1 komentārs

Veicot salonā fotoepilāciju, sieviete guvusi ķermeņa pirmās un otrās pakāpes apdegumus, bet skaistumkopšanas uzņēmuma vadība tagad atsakās izmaksāt morālo kompensāciju, ziņo raidījums Bez Tabu.

Sieviete apmeklējumu pie skaistumkopšanas speciālista iegādājusies kolektīvās iepirkšanās portālā. Pēc fotoepilācijas procedūras, tās pašas dienas vakarā, sieviete ar šausmām secina, ka rokas ir pamatīgi apdegušas. Apdegumu centrā paziņo, ka sieviete guvusi otrās pakāpes apdegumus.

Izrādās, Fotoepilācijas procedūru jeb atbrīvošanos no matiņiem veikusi kāda koledžas otrā kursa studente, kurai neesot atbilstoša sertifikāta. Turklāt kliente par to pirms procedūras neesot brīdināta, ziņo raidījums Bez Tabu.

”Kliente teica, ka viņa nebija apmeklējusi solāriju, bet, kad es personīgi runāju ar klienti, viņa teica, ka varbūt pirms divām dienām viņa bija saulē. Parasti par praktikantiem mēs nebrīdinām, jo viņai ir atļauja praktizēt, viņa ir ieguvusi sertifikātu,” stāsta Sejas un ķermeņa kopšanas studijas ”Mona Beauty” valdes locekle Viktorija Lazareva.Salona valdes locekle arī norāda, ka spriest par iespēju klientei izmaksāt morālo kompensāciju, varēs tikai tad, kad tiks veikta neatkarīgu ekspertu ekspertīze un ārstu novērtējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

  • Olga
    0

    Olga

    Vai nu aparāta problēmas vai arī skaidra speciālistes nenovīdība. Mums simtiem sieviešu ir uz fotoepilācijas procedūru nākušas un nevienai nav bijusi neviena problēma. http://nofrete.lv/fotoepilacija

    19.04.2016 18:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas