Noklīdis ģimenes mīlulis Alfrēds! Saimnieki atradējam sola dāsnu atlīdzību

3 komentāri

Kaltenē pazudis ģimenes mīlulis – kaķis vārdā Alfrēds. Saimnieki izmisīgi lūdz palīdzību dzīvnieka meklēšanā. Atradējam garantēta atlīdzība – 250 eiro. 

“”Mūsu kaķītis pazuda Kaltenē un, iespējams, slēpjas kādā klusā stūrītī vai zem jūsu mājas, šķūnīša vai malkas grēdas. Lūdzu, pārbaudiet savas mājas, pagalmus, kokus un krūmus. Ja atrodat, tad mēģiniet neaizbiedēt, lūdzu nofotografējiet un zvaniet – 26669922. Iespējams, kaķis nokļuvis patversmē,” raksta kaķa saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • magone
  +1

  magone

  Man arī pazuda jūrmalciemā,saliku pasta kastītēs fotogrāfijas un savu tel.nr.Pēc mēneša pazvanīja,atradās☺

  30.06.2016 08:21

 • Anna
  0

  Anna

  Mums ar bij nozudis kaķis,izmeklējām visu pilsētu,pēc nedēļas izlīda no bunkura,tur pat pretī mājai!!!Jāskatās tuvākajā kaķu pulcēšanās vietā.
  .

  03.07.2016 20:39

 • Guna
  0

  Guna

  Nu jau ilgs laiks pagājis, kaut nu paveiktos un Alfrēds atrastos. Bet manu Rūdiņu pagājušajā gada augustā lapsa aiznesa. Kaimiņš bija redzējis, un tas arī notika Kaltenē.

  29.06.2016 21:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas