Pats galvenais ir vīrs un sieva, stāsta četru bērnu tētis no Kurzemes

0 komentāri

Nīcas novadā, kur sarkani brunči plīv, dzīvo daudzbērnu ģimene ar skanīgu uzvārdu Vadoņi. Ģimene ir izteikti muzikāla un ļoti aktīva. Tētis Aivars Vadonis ir baptistu draudzes mācītājs, kurš Ziemassvētkos organizējis pat novada jauniešu gospeļu koru uzstāšanos un pūš mežragu. Vada arī Liepājas kristīgo profesionālo mūziķu apvienību Crescendo  un vietējo Rudes pagasta kori.  

Mamma Sandra ir latviešu valodas skolotāja Nīcas vidusskolā un vada Kristīgo skoliņu bērniem Rudē. Ģimenē aug četri bērni: 11 gadus vecais Klāvs, 9 gadīgais Justs, 8 gadus vecā Jūlija un četrgadnieks Arturs, kuri jau no mazām bērnu dienām dzīvo mūzikas pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecākais dēls Klāvs mācās arī mūzikas skolā un spēlē flautu. Savukārt Justs ir mākslinieks, bet Jūlija kā īsta puķīte starp brāļiem dziedot, spēlē klavieres un uzstājas Ziemassvētkos, bet Arturiņš ir jaunākā atvasīte, kas mammītei Sandrai pieķēries kā dadzītis.

Mamma bija pirmā, kas Nīcas novadā sāka jaunu iniciatīvu par bērnu laukumu ierīkošanu. Nu jau Nīcas novadā ir vairāki spēļlaukumi bērniem!

Ar savu attieksmi un praktisku rīcību daudz ko mainījuši vietējā vidē, jauniešu kultūras un attieksmes veicināšanā. Viņi ar visu sirdi un dvēseli, bez atlīdzības darbojas novada dzīves pilnveidošanā vienkārši tāpēc, ka vēlas darīt labas lietas.

Sandra un Aivars ar sirsnību un mīlestību darbojas ar novada bērniem un jauniešiem, rīkojot izglītojošas, uz kristīgām vērtībām balstītas nometnes (angļu valodas, aktiermākslas), ko vada ciemiņi no ārvalstīm.

Jaunā ģimene organizē pārgājienus, sporta spēles un sētas bērnu talkas. 2011. gadā viņi Rudē nodibināja Ģimeņu klubiņu, kur regulāri notiek aktivitātes vecākiem ar bērniem. Ir aktīvi kultūras pasākumu apmeklētāji.

Pēc novada iedzīvotāju ieteikuma Sandra un Aivars Vadoņi ieguva nomināciju Gada novadnieks 2010. Ģimene ir arī viesojusies pie Latvijas prezidenta uz egles iedegšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas