Pašvaldības policisti “augstprātīgas” attieksmes dēļ izmanto elektrošoku un asaru gāzi

34 komentāri

Kāds taksists, kurš esot stāvējis vietā, kur atļauts vien apstāties, lai izlaistu un uzņemtu pasažierus, pašvaldības policistiem nav uzrādījis autovadītāja apliecību. Likumsargi tā sadusmojušies, ka vīrieti izrāvuši no automašīnas ārā, izmantojuši elektrošoku sirds rajonā, situši un lietojuši asaru gāzi.

Vīrietim prasīts uzrādīt autovadītāja apliecību, taču, tā kā pašvaldības policistiem ir tiesības lūgt uzrādīt tikai personu apliecinošu dokumentu, taksists uz to arī ir norādījis. Turpmāk notikumi risinājušies strauji – viņš tika izrauts uz sliedēm un fiziski iespaidots. Vēlāk protokolā, ko piekautais vīrietis parakstījis, tika norādīts – likumsargi it kā esot prasījuši uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, uz ko taksists raidījumam Bez Tabu norāda – tie ir meli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cēlonis šai situācijai ir “taksometra paša augstprātīga un ciniska attieksme pret varas pārstāvjiem”, vēlāk norāda pašvaldības policijas pārstāvis. Skaidrojot situāciju, pašvaldības policijas pārstāvis vispārina, ka takšu firmas kopumā nevienu nerespektē un savā darbā izmanto bandītiskas metodes.

Vai tas ir pietiekams iemesls, lai piekautu cilvēku tiktāl, ka viņam jāārstējas slimnīcā?

Skaties video!

34 komentāri

TOP komentāri

 • antitaxis
  +9

  antitaxis

  Nebūtu taksists muti palaidis, noteikti viss būtu beidzies ka ierasts, bet taksistiem ka vienmēr jāsmird. Vecie pamuļķi

  05.05.2015 10:46

 • Toms
  +7

  Toms

  Viss ir skaidrs ar viņiem! intervijā ar beztabu visu jau pateica ka taxsis ignorēja VARAS PĀRSTĀVJUS! !!!!:D
  Kautkāds stulbums kad vienreiz kāds paņems tos VARAS pārstāvjus pie dziesmas! Viņi var stāvēt kur, kad un cik ilgi grib, darīt jebko un vienmēr tiks attaisnoti ar kārtējiem neizprotamajiem likuma pekstiņiem!!!

  04.05.2015 20:54

 • andris
  +5

  andris

  Protams-taksists varonis.Pats izprovocēja.Grūti bija uzrādīt dokumentus?man vienalga,kas mani apstādina,ceļu vai pašvaldības policija,uzrādu visu ko prasa un braucu tālak,vecis meklēja kaški,dabūja,žēl ,ka maz.

  05.05.2015 15:13

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas