Pastiprinātu pārbaužu laikā atklāj neatbilstošu sivēnu pārvietošanu

0 komentāri

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) informē, ka 14.augustā, sadarbojoties ar Valsts policiju,  Aglonas svētku laika pārbaužu ietvaros, uz autoceļa Daugavpils-Rēzekne, apturēta automašīna ar piekabi, kurā atradās 16 sivēni bez apzīmējuma – krotālijām vai tetovējuma.

Sivēnu pārvadātājs paskaidroja, ka sivēni iegādāti Daugavpils novada Kalkūnes pagastā un tos plānoja nogādāt uz novietni Rēzeknes novada Sakstagala pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

PVD informē, ka nereģistrētie dzīvnieki ir nogādāti novietnē Kalkūnes pagastā un pēc dokumentu saņemšanas no Valsts policijas tiks lemts par tālāko rīcību, tai skaitā tiks uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Lai dzīvniekus pārvietotu no novietnes, kur tie atrodas uz citu novietni, pirms pārvietošanas jāveic dzīvnieku – cūku ”apzīmēšana” – krotāliju vai tetovējuma veidā. Tāpat Pārvietošanas deklarācijā jānorāda novietne, no kuras pārvieto un novietne, uz kuru pārvieto, kā arī dzīvnieku turētāja vārds, uzvārds, uz tās jābūt parakstam un zīmogam.

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas