Pastāsti mums savu karoga stāstu!

2 komentāri

Sarkanbaltsarkanais karogs ir viens no mūsu valsts simboliem. Lai arī padomju okupācijas laikā sarkanbaltsarkanā karoga lietošana bija aizliegta – par to bija noteikta kriminālatbildība un draudēja cietumsods, bija cilvēki, kuri, riskējot ar savu brīvību, glabāja mājās sarkanbaltsarkano karogu. Viņiem mūsu karogs bija svēts. Arī šodien tas ir valsts brīvības simbols.

Īpaši to jūtam valsts svētkos, kad uzvelkam karogu mastā, izkarinām pie namiem, piespraužam pie krūtīm sarkanbaltsarkanu lentīti, noformējam galdu karoga krāsās vai cepam īpašu valsts svētku torti…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds ir tavs karoga stāsts? Ko tev nozīmē sarkanbaltsarkanais karogs? Kādas atmiņas ar to saistās? Kad un kāpēc tu lieto Latvijas karogu?

Izstāsti mums savu karoga stāstu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Tāpat neaizmirsti:

Izpildīt patriotu testu

Izkrāsot Latviju karoga krāsās

2 komentāri

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +2

  Hūgo Vācietis

  Man laukos arī bija patriots Maksis Briedis Liepājas rajona Medzē kurš būdams iau ļoti stipros gados toreiz pirms barikādēm aizbrauca uz Daugavmalu ar īsto Latvijas karogu un garajā kātā ! Es pat pabrīnījos - bet vecais onkulis turēja braši mūsu Latvijas karogu !

  15.11.2015 14:37

 • Hūgo Vācietis
  +2

  Hūgo Vācietis

  Janvāra vējos kad Tēvija slējās
  mēs jutām kā važas un nebrīve irst
  un svelošās dzirkstis kā balzāms no Kristus
  pašos dvēseles dziļumos kristu !
  Dvēseles dziļumos tumšos un dzelmainos
  savādi spēki raisās un riss,
  neviena nespēti,vēl debesu sēti-
  uz augšu no tumšajiem dziļumiem nirst !
  Un sadeg sārņi un gaist.....
  Un kā sapnis skaists - tūkstots siržu kā viena trīss !

  15.11.2015 14:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas