Pašā Rīgas centrā iedzīvotāji spiesti dzīvot bez apkures, ūdens un kanalizācijas

2 komentāri

Pašā pilsētas centrā ir kāds īres nams, kurā mītošie ļaudis dzīvo visai necilvēcīgos apstākļos. Aukstumā, bez ūdens un kanalizācijas.

Ernesta Birznieka Upīša ielas 11. nama iedzīvotāji ir izmisumā. Īrētajos mitekļos jau labu laiku atslēgta apkure, daļā dzīvokļu nav ūdens, turklāt sala ietekmē sabojātas arī kanalizācijas caurules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa kādreizējo nama iedzīvotāju jau sen atraduši citas dzīvesvietas un pārcēlušies, taču aptuveni desmit dzīvokļos mītošie šo vietu vēl uzskata par mājām. Viņi šeit mitinās divdesmit, trīsdesmit un pat piecdesmit gadus. Ar šo namu viņus saista padomju laikos noslēgtie beztermiņa īres līgumi.

Tāpat mājas iedzīvotāji sūdzas, ka pat pēc godīgi apmaksātiem rēķiniem vairākas reizes saņemti nepatiesi pārrēķini gan par apkuri, gan par zemes nomu. Galu galā, cilvēki, neapmaksājot šos negaidītos papildu rēķinus, tad arī kļūst par parādniekiem.

Šobrīd mājā ir ļoti daudz tukšas telpas, jo cilvēki nespēj dzīvot namā, kur nav apkures. No 3. janvāra jau vairāk nekā mēnesi mājā nav arī ūdens.

Apņēmīgākie mājas iedzīvotāji par šo situāciju sūdzējušies Rīgas domē un Īres valdē, viņu sauciens pēc palīdzības nonācis pat Valsts prezidenta kancelejā. Diemžēl situācija nemainās un nešķiet, ka tuvākajā laikā varētu uzlaboties.

Diemžēl ieilgušo konfliktu var atrisināt tikai tiesas ceļā. Saimniekam ir tiesības vērsties pret nemaksātājiem, savukārt atlikušajiem iedzīvotājiem ir tiesības no īpašnieka pieprasīt likumā noteiktos pamatpakalpojumus.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis Klūga
  0

  Jānis Klūga

  Diemžēl E. N. Trijecs ar juridisko pakalpojumu biroja Contractus juristu palīdzību Ogres rajona tiesā 18.02.2016. panāca civilprocesa izskatīšanas pēc būtības novilcināšanu un nākošā tiesas sēde notiks tikai 2016. gada 7. septembrī. Tiesneses arguments bija ļoti dīvains: lieta esot sarežģīta. Patiesībā nekā sarežģīta tur nav, vienkārši E. N. Trijeca sieva Marta Zeile-Trijeca ir zvērināta notāre ar praksi Ogrē...

  24.03.2016 12:49

 • Jānis Klūga
  0

  Jānis Klūga

  Nekaunīgi melo tieši Egils Normunds Trijecs! Viņš ir spilgts piemērs tam, kas notiek, ja pēc būtības kalps tiek pie īpašuma un pārvērš graustos mājas vienu pēc otras.
  18.02.2016. Ogres rajona tiesa piedzīs viņa parādus kopīpašumā Stabu 46/48, civilprocess C24145915. Tiesas sēde plkst. 10:00 Ogrē, Brīvības ielā 6

  13.02.2016 19:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas