Pārtikas veikalā liedz ieeju tuvējās slimnīcas pacientiem

1 komentārs

TV3 raidījuma Bez Tabu redzeslokā nonācis kāds skatītāja uzņemts fotoattēls, kas nofotografēts pie kāda veikala durvīm. Uzraksts pie ieejas vēsta: ”Slimnīcas drēbēs veikalā ienākt aizliegts!”

Bez Tabu komanda, ģērbusies ārsta tērpā, dodas noskaidrot, kāpēc veikalā šādi noteikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jūs esat tādā vesela cilvēka slimnīcas apģērbā. Mēs nelaižam pacientus no Infektoloģijas centra. Viņiem ir dažādas slimības, ieskaitot ādas. Kā jūs domājat, kāpēc viņi nāk? Pēc alkohola taču. Mēs nelaižam, tagad viņi šeit neiepērkas. Līdz ko kāds slimnieks nāk iekšā, es rādu Ļeņina žestu. Ja viņi ienāk, tad es te visu dezinficēju, ieskaitot rokas,” stāsta pārdevēja.

Tiesībsarga biroja pārstāve norāda, ka šāda veida aizliegums ir diskriminējošs.

”Mēs šeit nesaskatām saprātīgu skaidrojumu, kāpēc šiem cilvēkiem būtu jāliedz piekļuve precēm un pakalpojumiem.”

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas