Pārspēts šīs dienas maksimālās gaisa temperatūras rekords

0 komentāri

Šodien pēc plkst. 13.00 pārspēts šīs dienas maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Dienas vidū Mērsragā gaisa temperatūra sasniegusi plus 8,7 grādu atzīmi, kas ir 10. februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords visā Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka šodien Latvijā fiksētas pavasarīgas gaisa temperatūras. Augstākā gaisa temperatūra reģistrēta Mērsragā. Zemgalē augstākā gaisa temperatūra līdz plkst. 13.00 sasniegta Jelgavā – plus 7,7 grādi, bet Rīgā gaiss iesilis līdz plus 7 grādiem. Arī citur Kurzemē un Zemgalē ir fiksētas augstas un februārim neierastas gaisa temperatūras. Piemēram, Pāvilostā gaisa temperatūra ir plus 6 grādi, Liepājā un Saldū – plus 5,6 grādi, Stendē fiksēti plus 5,8 grādi, Dobelē – plus 6,8 grādi, bet Bauskā – plus 5,4 grādi.

Nedaudz zemāka gaisa temperatūra šodien ir Vidzemē un Latgalē, kur tā mazliet pārsniedz 0 grādu atzīmi. Vidzemē augstākā gaisa temperatūra ir ziemeļu daļā – Ainažos un Rūjienā, kur gaiss sasilis attiecīgi līdz plus 3,3 un plus 3,5 grādiem, kā arī Skultē, kur ir plus 3,7 grādi.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā