Pārdaugavas iedzīvotāji neapmierināti ar prezidentūras radītajām neertībām

0 komentāri

Šogad, kad Latvija ir Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts bieži vien nākas saskarties ar satiksmes ierobežojumiem, kuri nereti rada pamatīgas neērtības iedzīvotājiem. Ar TV3 raidījumu Bez Tabu sazinājusies kāda sašutusi Kantora ielas iedzīvotāja, kura nevar samierināties ar biežo ekskorta automašīnu parādīšanos klusajā ieliņā. 

”Mani interesē, kādēļ teju katru dienu, cauri Kantora ielai Rīgā, ir jābrauc dažādiem ekskortiem, kurus pavada liels skaits policijas automašīnu. Un tā vairākas reizes dienā. Un tas nav viss. Papildus virs galvas lidinās helikopters. Vai tiešām augsto kungu pārvadāšanai ir jāizmanto mazas, šauras ielas? Kad tas viss beigies?” TV3 raidījumam Bez Tabu pauž sašutusi Kantora ielas iedzīvotāja.

Tai pat laikā kāds cits iedzīvotājs norāda, ka biežā policijas parādīšanās viņu absolūti netraucē. ”Drošība ir drošība, un tāda situācija ir ne tikai Latvijā.”

”Ir jāsaprot tas, ka uz katru pasākumu tiek veikta potenciālo draudu un risku analīze, izvērtējums un atbilstoši tam tiek pieņemts lēmumus, kuru no nepieciešamajiem resursiem iesaistīt. Tie bija divi pirmie pasākumi, kuri notika laikā, kad esam Eiropas Savienības prezidējošā valsts un uz tiem ieradās liels skaits aizsargājamo ārvalstu amatpersonu,” tā situāciju skaidro Drošības policijā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas