Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs

0 komentāri

Partijai “Vienotība” būs jauns vadītājs. Pašreizējā partijas līdere Solvita Āboltiņa šodien paziņoja, ka atkārtoti nekandidēs uz politiskā spēka vadītājas amatu vasaras sākumā gaidāmajā Vienotības kongresā.

Ar paziņojumu Vienotības ilggadējā līdere nāca klajā pirms partijas biedru kopā apmeklētās izrādes Žanna d’Arka Dailes teātrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Solvita Āboltiņa, partijas Vienotība līdere

Es ticu, ka Vienotība ir nepieciešama Latvijai, un tieši tāpēc nevienu brīdi neesmu uzskatījusi, ka ir iespējama atdzimšana bez reālām pārmaiņām partijā, bez reālas partijas vadītāja nomaiņas, bez reālas rindu sakārtošanas. Un tieši tāpēc es neuzskatu un neesmu uzskatījusi par iespējamu kandidēt par valdes priekšsēdētāju nākamajās gaidāmajās kongresa vēlēšanās. Žanna d’Arka esot teikusi: “Es nebaidos ne no kā, tikai no nodevības. Es mīlu savu zobenu, bet vairāk par savu zobenu es mīlu savu karogu.” Un tieši tāpēc es palikšu kopā ar jums, lai kāda būtu Vienotības nākotne.

Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Saeimas deputāts Edvards Smiltēns un bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš šodien izrādes laikā sēdēja blakus Āboltiņai.

Vienotības biedri jauno vadītāju izraudzīsies partijas ārkārtas kongresā 4. jūnijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas