Par trīs meiteņu izvarošanu piespriež pusotru gadu nosacīti

1 komentārs

Pērnā gada beigās uz tiesas sola sēdās, kāds vīrietis, kurš apsūdzēts trīs nepilngadīgu meiteņu izvarošanā. Šādai apsūdzībai pēc krimināllikuma pienākas sods līdz septiņiem gadiem cietumā, bet reālais sods, kuru piesprieda Siguldas tiesnesis ir viens gads un seši mēneši nosacīti.

”Tieslietu ministrija nejaucas tiesas darbā un tiesnesis izvēloties, konkrētajā gadījumā kādu soda mēru piemērot, vai šajā gadījumā prokurors bija slēdzis vienošanos ar apsūdzēto, ir izvēlējušies to kriminālprocesa veidu, ko viņi tobrīd uzskatīja par efektīvāko, ātrāko un kā šīs attiecības visefektīvāk noregulēt,” norāda Tieslietu ministrijas pārstāve Laura Majevska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesas sēde bija slēgtā, līdz ar to plašākus komentārus neviens nesniedz. Ir zināms, ka apsūdzētais panācis vienošanos ar prokuratūru.

”Prokurors pēc savas iniciatīvas, pēc apsūdzētā iniciatīvas vai pēc apsūdzētā pārstāvja iniciatīvas var slēgt vienošanos par vainu un sodu tajos gadījumos, kad ir noskaidroti visi apstākļi, kas attiecas uz pierādīšanas priekšmetu, kad apsūdzētais neiebilst pret viņam inkriminēto sodu, radītā kaitējuma apjomu,” informē Prokuratūras pārstāve Una Reķe.

Neskatoties uz iepriekš minēto, kā iespējams, ja likumā paredzēts sods līdz septiņiem gadiem cietumā, saņemt pus otru gadu nosacīti?

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zvaigžņu vilks
    0

    Zvaigžņu vilks

    Interesanti tādi prokurori - varbūt vajadzētu padomāt , kāpēc notiek vienošanās, ja ir visi vajadzīgie pierādījumi lai notiesātu uz 7 gadiem un kāpēc nav noteikta policijas uzraudzība ? vai arī gaidāma linča tiesa , jo diez vai cietušie vecāki ar to samierināsies ....

    14.01.2015 01:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas