Par smagiem finanšu noziegumiem piemēro arvien maigākus sodus, atzīst Pētersone

1 komentārs

Šobrīd par smagiem finanšu noziegumiem piemērotie sodi ir neadekvāti un kļūst arvien maigāki, atzīst Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Laika posmā no 2010. gada līdz 2013. gadam Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policija nosūtījusi kriminālvajāšanai 271 kriminālprocesu, apstiprina VID Finanšu policijas pārvaldes direktors Kaspars Podiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No šiem procesiem 189 ir nosūtīti tiesai, 61 kriminālprocess ir pabeigts prokuratūrā, bet 21 apvienots citā kriminālprocesā.

53 procesos personas ir attaisnotas, mirušas vai arī nav konstatēts noziedzīgs nodarījums. 48 procesos ir piemērots naudas sods, 35 gadījumos piespriests piespiedu darbs, 28 procesos piespriesta nosacīta brīvības atņemšana.

Reāla brīvības atņemšana piespriesta tikai divos gadījumos.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Dabiski, ja pie varas ir smagie noziedznieki.

    27.01.2016 14:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas