Par prettiesisku dalību bruņotajos konfliktos ārvalstīs paredzēs kriminālatbildību

0 komentāri

Turpmāk bargāk sodīs par militāru vai finansiālu iesaistīšanos starptautiskos bruņotos konfliktos. Valdība šodien atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, kas paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem personām, kas ārvalstīs piedalās separātiskā vai teroristiskā bruņotā konfliktā. 

Tāds pats sods sagaidīs tos, kas vāks finansiālu vai mantisku palīdzību separātiskas varas un tās kaujinieku atbalstam, kā arī tos, kas vervēs, apmācīs un nosūtīs personas, lai tās piedalītos šādā prettiesiskā karadarbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmaiņas likumā rosināja gan Krievijas agresija Ukrainā, gan nesenie traģiskie notikumi Francijā, un tās pieņemtas ar domu stiprināt Latvijas valsts un sabiedrības drošību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas