Par interneta hitu kļuvis latgaliešu valodas mācības video

6 komentāri

Par interneta hitu kļuvis video, kurā kāds jaunietis vārdā Arnis, māca Latgaliešu valodas pamatus. ”Vasaly, mani sauc Arnis. Vuicēsimēs runout latgaliski, kūpā! Itei ir pyrmuo latgalīšu valūdys nūdarbeiba īsuociejim,” norāda video autors Arnis.

Video autors min piemērus, kā sasveicināties, atvadīties, pavaicāt: kā iet, ko dari un atbildēt uz šiem jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

6 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  +15

  Anna

  Labdīn! Cīši patika apmoceiba. Es Latgalie jau seņ nadzeivoju,a volūdu nāasu aizmiersuse. Myusu pusie runoj drusku cytaižok. Lyls paļdis!!!

  01.04.2015 14:27

 • ahaha
  +12

  ahaha

  kāds jaunietis? :))) tas taču ir grupas Dabasy durovys līderis!

  03.04.2015 21:32

 • Andrejs Faibuševičš
  +4

  Andrejs Faibuševičš

  Kāds jaunietis vārdā Arnis :)))) Apsmējos ! Arnis Slobožaņins, Dabasu Durovys līderis ... Tagad zināsim, kā viņu saukt :)

  04.04.2015 13:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas