Par aģitācijas pārkāpumiem policija veikusi 13 pārbaudes

0 komentāri

Valsts policija aizdomās par aģitācijas noteikumu pārkāpumiem jau veikusi 13 pārbaudes un sākusi piecas lietvedības. Tomēr kopumā vēlēšanas norit mierīgi, uzsver atbildīgās iestādes.

Valsts un pašvaldību policija vēlēšanu dienā strādā pēc īpaša plāna. Piemēram, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki šodien jau apsekojuši visus iecirkņus un būtiskus pārkāpumus nav konstatējuši.

Jau ziņoys, ka Drošības policija saņēmusi vairākus signālus par iespējamu balsu pirkšanu. Informācija par iespējamo balsu pirkšanu nākusi no dažādiem Latvijas reģioniem, bet pamatā – ārpus Rīgas. Signālu skaitu un citu informāciju Drošības policija pagaidām atturas sniegt.

Centrālajā vēlēšanu komisijā LNT Ziņām apliecināja, ka līdz šim nav saņemtas sūdzības, kas varētu ietekmēt balsošanas gaitu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas