Panika Jelgavas veikalā Maxima! Pircēji plauktā atrod žurku indi

0 komentāri

Jelgavā, Pilsētas pasāžā, lielveikalā Maxima deratizācijas veicēji pārcentušies ar žurku indes izmētāšanu pa plauktiem, un veikals no tā dabūjis ciest, jo vismaz uz pāris stundām paralizēta tā darbība. 

Vakar no rīta Jelgavā pilsētas pasāžā esošajā veikalā Maxima sākās neliela panika – kādā no plauktiem atrasts iepakojums ar uzrakstu ”inde”. Uz notikuma vietu izsaukti glābēji, policisti, neatliekamā medicīniskā palīdzība un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc paciņas apskates cilvēki no veikala tomēr izlaisti un inde nodota ekspertiem analīžu veikšanai. Jau pēc neilga laika policisti bija pabeiguši pārbaudi un noskaidroja, ka nezināmā viela ir peļu un žurku inde.

Izrādījies, ka veikalā iepriekš bija veikta deratizācija, kuras gaitā vairākās vietās tika izvietoti līdzīgi vīstokļi ar peļu un žurku indi.

Foto

Firma, kura veica deratizāciju, izlika šos vīstokļus veikala telpās un noliktavās, un tie darbinieki, kuri strādāja zālē, nezināja par šo faktu, līdz ar to viņiem nebija precīzas informācijas, kas tas tāds ir, un viņi attiecīgi vērsās pie apsardzes darbiniekiem un pēc tam izsauca arī policiju.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un vērtētu deratizācijas veikšanas atbilstību noteikumiem.

Šobrīd veikals ir atsācis darbu un atliek vien cerēt, ka deratizācija veikta profilaktiskos nolūkos, nevis tāpēc, ka pa ēdienu plauktiem naktīs dzīvojas žurkas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas