Panākta vienošanās, ka pēc diviem gadiem mobilie sakari ārzemēs būs lētāki

0 komentāri

Jāpanāk, lai, esot ārzemēs, par telefonzvaniem un interneta lietošanu nebūtu jāmaksā astronomiskas summas. Šādu mērķi izvirzījušas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas, un šodien tiks sniegta informācija par jaunākajām iecerēm šajā jomā.

Politiskā līmenī panākta vienošanās, ka mobilo sakaru viesabonēšanas maksa tiks atcelta pēc nepilniem diviem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādējādi, esot kādā citā ES dalībvalstī, par telefonsarunām, īsziņām un mobilo internetu būs jāmaksā tikpat, cik savā mājas zemē.

Operatoriem gan būs iespēja maksu piemērot, ja cilvēks ārzemēs uzturēsies ilgstoši, nevis tikai ceļošanas nolūkā. Par šiem priekšlikumiem Eiropas Parlaments galalēmumu plāno pieņemt nākamnedēļ.

Eiropas institūcijas jau vairākus gadus cīnās ar augstajām viesabonēšanas maksām. Aprēķināts, ka kopš 2007. gada tās sarukušas par 80% līdz 90% procentiem.

Nākamais pazeminājums gaidāms nākamā gada aprīlī, un Latvijas patērētājiem tas atsevišķās pozīcijās var nozīmēt kritumu pat par 75% procentiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas