Palīdzi atrast! Kāds ļaundaris no izstādes nozadzis mākslas darbu – kroni!

0 komentāri

”Kāds riebeklis nozaga melno nakts karalienes kroni no manas izstādes mākslas telpā MALA Cēsīs. Ja jūs redzat kādu, nēsājot šādu… ziniet – tas ir zagts!” savā Facebook lapā raksta Austrālijas latviete, māksliniece Brigita Stroda.

Māksliniece arī raksta: ”Ja tas ir “nejauši paņēmies līdzi”, to var anonīmi atstāt vienkāršā brūnā iepakojumā MALA kafejnīcā, vai dot ziņu caur messenger!” raksta māksliniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mākslas telpā Mala Cēsis no 16. jūlija līdz 9. augustam ir skatāma Brigitas Strodas kroņu izstāde Kronis visiem. Acīmredzot no šīs izstādes kronis arī tika nozagts.

Brigita Stroda dzimusi Austrālijā, ieguvusi scenogrāfes izglītību un lielāko mūža daļu nostrādājusi mākslas menedžmenta jomā. Viņa dzīvojusi Vācijā, Francijā, uz Latviju pārcēlās 1993. gadā.

Lūk, kā izskatās pazudušais kronis!

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas