Palīdzēsim Latvijas Lepnumam – piecu adoptētu bērnu ģimenei

3 komentāri

2013. gadā jauna sieviete Inese saņēma Latvijas Lepnuma balvu. Viņa 26 gadu vecumā pieņēma lēmumu paveikt ko tādu, ko vairums no mums neuzdrošinās izdarīt visa mūža garumā. Inese ir adoptējusi piecus bērnus, turklāt jaunākā mazulīte ir smagi slima.

Ineses mīlestība ir ļāvusi bērniem no vienas ģimenes augt kopā nedalīti jaunā ģimenē. Šobrīd 8 gadus vecais Emīls, 7 gadus vecā Elizabete, četrgadniece Lana un nepilnus divus gadus vecā Sofija Inesi mīļi sauc par mammu. Šo bērnu bioloģiskie vecāki dažādu iemeslu dēļ neprata vai nevēlējās rūpēties par saviem bērniem un atstāja viņus likteņa varā.  Šo bērnu dzīve bērnu namā ir līdzīga laimes ratam, jo iespēja iegūt gādīgus vecākus pamestajiem bērniem ir maza, īpaši, ja bērniem ir kādas iedzimtas slimības, kā tas ir diviem no šiem bērniņiem. Ir jānotiek brīnumam. Inese ir šo bērnu dzīves brīnums. Apbrīnojama ir jaunas meitenes uzņēmība un nesavtība, uzņemoties rūpes par četriem maziem bērniem. Inese ar bērniem sākotnēji mitinājās mājiņā, ko mantojusi no saviem vecvecākiem. Taču atklājās, ka mājai postījumus nodarījusi pelējuma sēne, un, kad mājā dzīvot kļuva jau bīstami, ģimene pārcēlās uz īrētu dzīvoklīti. Ēka bija jānojauc, taču atjaunošanai līdzekļu Inesei nepietika. Lai ģimene varētu turpināt dzīvot kopā un visiem pietiktu vietas, ģimenei nepieciešams atjaunot māju. Latvijas Lepnuma patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš un Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma aicinājuši sabiedrību iesaistīties, lai ģimenei palīdzētu māju atjaunot. Šobrīd, pateicoties vairāku uzņēmēju atsaucībai, ēkai jau jauns projekts un ielieti pamati. Aicinām ģimenei palīdzēt, ziedojot gan būvmateriālus, gan naudas līdzekļus, lai mājas atjaunošanu turpinātu. Lai ģimenei būtu mājas, papildus jau uzņēmēju ziedotajiem materiāliem nepieciešami naudas līdzekļi 23 000 eiro apmērā.http://www.tvplay.lv/parraides/dejo-ar-zvaigzni/558987?autostart=true

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
3 komentāri

TOP komentāri

 • gugu
  0

  gugu

  Patroneses kungs, pie reizes arī valsts prezidents, saņem pensiju tuvu 10000 eur/mēn. 2 mēnešus padzīvos bez pensijas, tikai ar prezidenta un dakteres algu, kā arī no banku %, un lūk - ģimenītei māja būtu uzceļama!

  09.02.2015 20:11

 • dzidzi
  0

  dzidzi

  Un kapec tad tas patriones un vina parejie 100 lielie nevaretu saziedot beidzot no savas kabatas,ta jau sabiedrība palīdz daudz ģimenēm. Domaju ka diem viriem un sievam pa visiem nebutu gruti samesties uz sadu summu!! Patriones vienkarsi smiekli nak,pat valsts prezidents ir sācis ar paludzibas lūgšan nodarboties,blaviens ja jau Lv firmas darbinieki sametas un trucigam gimenem noperk gultas,nosedz paradus u.t.t.,domaju ka prezidentam ar saimu nu nebutu nekadu problemu savakt so summu sava starpa!

  09.02.2015 16:57

 • Skumjā
  0

  Skumjā

  Bērniem ir smaga karma, jo vieni nedomāja viņus taisot, otra nedomāja viņus adoptējot. Diemžēl, lai bērnus izaudzinātu, ar vienu vien mīlestību pret viņiem ir par maz. Un kārtējo reizi kāds savas problēmas mēģina atrisināt uz sabiedrības rēķina, tas jau kļūst par labo toni!

  09.02.2015 09:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas