Pagājis gandrīz mēnesis kopš Liepājas metalurga pārdošanas; ”gadsimta” darījuma iespaidu pilsētā nejūt

0 komentāri

Oktobra sākumā tika parakstīts līgums par maksātnespējīgā Liepājas metalurga pārdošanu Ukrainas investoram. Liepājas mērs Uldis Sesks to nosauca par gadsimta darījumu. Jau pagājis gandrīz mēnesis, bet pagaidām vērienīgā darījuma iespaidu pilsētā nejūt.

Investors it kā sācis apzināt darbiniekus, kas varētu uzņēmumā strādāt, bet – kad viņiem reāli būs darbs un kāda alga – par to konkrētas informācijas nav. Plašāk skatieties Kurzemes televīzijas sagatavotajā sižetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv jau ziņoja, ka 2. oktobrī notika līguma parakstīšana par maksātnespējīgā uzņēmuma “Liepājas metalurgs” (LM) pamatražotnes pārdošanu Ukrainas uzņēmumam “KVV Group” ir gadsimta darījums, atzina Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (“Liepājas partija”).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas