Padod tālāk! Reģistrācija CSDD var izglābt tavu velo!

0 komentāri

Patruļpolicisti aizturējuši velosipēda zagli, un tā kā atgūtais velosipēds bija reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), tas veiksmīgi atdots īpašniekam. Līdz ar to policija aicina – reģistrē arī savu velosipēdu!

Trešdien Patruļpolicijas ekipāža Centrāltirgus teritorijā pamanīja aizdomīgas uzvedības vīrieti, kuram līdzi bija arī velosipēds. Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka velosipēds, iespējams, ir zagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka velosipēds ir reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), un tas pieder kādai sievietei, kura dzīvo Saulkrastos. Policisti nekavējoties sazinājās ar velosipēda īpašnieci. Sieviete paskaidroja, ka viņai patiešām nesen nozagts velosipēds, un viņa jau bija plānojusi doties uz policijas iecirkni rakstīt iesniegumu.

Velosipēds tika nogādāts pie likumīgās īpašnieces, bet pret 1978. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Aizturētais arī iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgu noziegumu.

Pateicoties tam, ka sieviete savu velosipēdu bija reģistrējusi CSDD, policisti varēja ātri noskaidrot tā patieso īpašnieku. Tādēļ Valsts policija aicina arī citus velosipēdu īpašniekus reģistrēt savus velosipēdus CSDD. Tas ne tikai paātrina zagto velosipēdu identificēšanu, bet arī paātrina velosipēdu atgūšanas procesu. Informācija par velosipēdu reģistrēšanu pieejama CSDD mājaslapā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas