PA darbosies bijušais AS Diena valdes loceklis Freibergs; cer drīz parakstīt Citadeles pārdošanas līgumu

0 komentāri

Privatizācijas aģentūrai (PA) izdevies atrast otru valdes locekli, līdz ar to tiek cerēts, ka bankas Citadele pārdošanas līgums tiks parakstīts līdz laikam, kad darbu uzsāks jaunā valdība, proti, līdz šīs nedēļas trešdienai, 5. novembrim, LNT Ziņām apstiprināja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Kā žurnālistiem apstiprināja ekonomikas ministrs, par topošo PA valdes locekli izvēlēts Ģirts Freibergs.

Ģ. Freibergs 1994. gadā ieguvis bakalaura grādu Latvijas Universitātes Vadības un ekonomiskās informātikas fakultātē starptautisko ekonomisko attiecību specialitātē, bet 2002. gadā ieguvis MBA grādu Viljama E. Simsona Biznesa administrācijas skolā Ročesterā ASV Ņujorkas štatā.

2012. gadā viņš aizgāja no darba AS Citadele banka padomē, kur pildīja padomes locekļa amatu un turpināja darbu AS Diena valdē Darbu šā medija valdē viņš pameta pērnā gada vasarā. Vēl pirms tam Ģ. Freibergs darbojās SIA Mobile Credit Latvia izpilddirektora amatā. Vēl pirms tam Ģ. Freibergs darbojās AS GE Money Mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja amatā, bet vēl agrāk – AS Hanza Līzings līzinga daļas vadītāja amatā.

PA valdi plānots apstiprināt pirmdien, 3. novembrī, vai otrdien, 4. novembrī.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā PA valde atkāpusies no saviem amatiem bankas Citadele pārdošanas līguma dēļ. PA iepriekšējais valdes priekšsēdētājs Ansis Spridzāns sacīja, ka viņš un otrs līdzšinējais valdes loceklis Guntis Lausks iesnieguši atlūgumus, jo nepiekrīt valdības lēmumam nekavējoties parakstīt līgumu par Citadeles pārdošanu, lai arī bija iespēja turpināt sarunas par bankas pārdošanu līdz gada beigām.

Jau zināms, ka vienam no PA valdes locekļa amatiem tiek virzīts Vladimirs Loginovs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas