Opozīcijas deputāti aicina deportēt tos bēgļus, kuri pastrādājuši jebkādu noziegumu

5 komentāri
Opozīcijas deputāti aicina deportēt tos bēgļus, kuri pastrādājuši jebkādu noziegumu
FOTO: SCANPIX

Saeimā sākušās diskusijas par izmaiņām bēgļu vai patvēruma meklētāju izraidīšanas kārtībā. Opozīcijas deputāti aicina šos nosacījumus atvieglot.

Esošais regulējums nosaka, ka imigranti izraidāmi, ja ir pastrādājuši sevišķi smagu noziegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir sagatavojusi izmaiņas likumā, kas paredz, ka iebraucēji būtu deportējami, ja veikuši jebkādu noziegumu.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā vērtējot izmaiņas, juristi iebilda, ka priekšlikums ir pretrunā ar starptautiskajām tiesībām. Bet tam oponēja idejas autori.

Saeimas deputāte, LRA

Mēs esam uzaicinājuši pie sevis cilvēku, kuram salst, kuram nav atbilstoša apģērba. Mēs viņu esam pabarojuši, nomazgājuši, apģērbuši. Un tad viņš var sākt mūs terorizēt. Tad viņš var mūs aplaupīt, mūs sist, darīt ar mums, ko viņš grib. Un mēs viņu atpakaļ aukstumā izlikt nevaram, jo tur viņš varbūt nosals. Manuprāt, šāda interpretācija īsti nav korekta un atbilstoša pret Latvijas iedzīvotājiem.

Priekšlikumu atvieglot iebraucēju izraidīšanu komisija nenoraidīja. Deputāti ministrijām deva mēnesi laika, lai izvērtētu starptautisko pieredzi, jo virkne valstu, tostarp Vācija, sākušas mainīt nosacījumus imigrantu deportēšanai.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Tantiņa
  +4

  Tantiņa

  Kāpēc viņus vispār bija jālaiž iekša..... Un tagad, redzot, ko vini var pastradāt, tik turpina un turpina laist miljonus. tad, kad no Eiropas nekas vairs nebūs pāri palicis, tad varbūt sapratīs, bet tad jau būs viss par vēlu. Kā teica mazais puisītis Ezera sonātē- Bankrots ir tad, kad nekā vairs nav !

  10.02.2016 16:13

 • Haralds Elceris
  +4

  Haralds Elceris

  manas domas, ka visus jādeportē!

  10.02.2016 15:42

 • viesi
  +4

  viesi

  Viņi ir tikai neaicināti viesi! Un ja nevēlas ievērot mūsu likumus un uzvedības normas, cienīt ''mājas saimniekus'', tad ir šī zeme ir JĀPAMET! Te vispār nav ko spriest vai meklēt citu valstu pieredzi.

  10.02.2016 15:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas