Opozīcijas deputāti aicina deportēt tos bēgļus, kuri pastrādājuši jebkādu noziegumu

5 komentāri

Saeimā sākušās diskusijas par izmaiņām bēgļu vai patvēruma meklētāju izraidīšanas kārtībā. Opozīcijas deputāti aicina šos nosacījumus atvieglot.

Esošais regulējums nosaka, ka imigranti izraidāmi, ja ir pastrādājuši sevišķi smagu noziegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir sagatavojusi izmaiņas likumā, kas paredz, ka iebraucēji būtu deportējami, ja veikuši jebkādu noziegumu.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā vērtējot izmaiņas, juristi iebilda, ka priekšlikums ir pretrunā ar starptautiskajām tiesībām. Bet tam oponēja idejas autori.

Saeimas deputāte, LRA

Mēs esam uzaicinājuši pie sevis cilvēku, kuram salst, kuram nav atbilstoša apģērba. Mēs viņu esam pabarojuši, nomazgājuši, apģērbuši. Un tad viņš var sākt mūs terorizēt. Tad viņš var mūs aplaupīt, mūs sist, darīt ar mums, ko viņš grib. Un mēs viņu atpakaļ aukstumā izlikt nevaram, jo tur viņš varbūt nosals. Manuprāt, šāda interpretācija īsti nav korekta un atbilstoša pret Latvijas iedzīvotājiem.

Priekšlikumu atvieglot iebraucēju izraidīšanu komisija nenoraidīja. Deputāti ministrijām deva mēnesi laika, lai izvērtētu starptautisko pieredzi, jo virkne valstu, tostarp Vācija, sākušas mainīt nosacījumus imigrantu deportēšanai.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Tantiņa
  +4

  Tantiņa

  Kāpēc viņus vispār bija jālaiž iekša..... Un tagad, redzot, ko vini var pastradāt, tik turpina un turpina laist miljonus. tad, kad no Eiropas nekas vairs nebūs pāri palicis, tad varbūt sapratīs, bet tad jau būs viss par vēlu. Kā teica mazais puisītis Ezera sonātē- Bankrots ir tad, kad nekā vairs nav !

  10.02.2016 16:13

 • Haralds Elceris
  +4

  Haralds Elceris

  manas domas, ka visus jādeportē!

  10.02.2016 15:42

 • viesi
  +4

  viesi

  Viņi ir tikai neaicināti viesi! Un ja nevēlas ievērot mūsu likumus un uzvedības normas, cienīt ''mājas saimniekus'', tad ir šī zeme ir JĀPAMET! Te vispār nav ko spriest vai meklēt citu valstu pieredzi.

  10.02.2016 15:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas