Oliņš: Kad smaidīju un teicu, ka viss ir kārtībā, biju salūzis…

9 komentāri

“Ja godīgi, es gaidīju, ka izkritīsim,” atzīstas Latvijas lepnuma Mārtiņa Oliņa deju partnere Ilze Jankovska. Šova Dejo ar zvaigzni fināla nedēļā portāls Skaties.lv piedāvās sarunas ar visiem četriem pāriem, kas jau svētdien cīnīsies par galveno balvu!

“Cerējām, gaidījām!” tā Mārtiņš Oliņš par gaidāmo finālu. Pāris nenoliedz, ka katru reizi domājuši, ka šis, iespējams, būs viņu pēdējais uznāciens. “Dziļi sirdī bija doma, ka gribētos visu izdejot. Cerēt reizēm ir aplami, bet nu – mēs tikām!” smaida Ilze, skatoties uz savu deju partneri. Šova laikā Jankovskai bijušas nopietnas problēmas ar muguru, kad šķitis: “Ak, kungs! Kā es izdejošu!?” Bet pāris ir ticis līdz lielajam šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas finālam, un viss ir kārtībā! Taču ne viss ir tik balts…

Oliņš un Jankovska trenējas fināla nedēļā

Jautāts, vai Mārtiņš šo trīs mēnešu laikā kādreiz ir bijis salūzis, viņš atbild klusi, bet apstiprinoši: “Tas bija brīžos, kad smaidīju un teicu, ka man ļoti patīk dejot!” Ilze šo momentu pat neesot pamanījusi, kas nozīmē – puisis prasmīgi spēj apslēpt savas emocijas.

Par to, kurš vairāk kavē, abi jaunieši nespēja vienoties, kā arī par tēmu, kuram no abiem pavasaris vairāk galvā. Prognozes viņi nav likuši, tieši pretēji: “Šis ir pirmais raidījums, kad visu var paņemt “pa vieglo”, jo nav jāstreso – izkritīsi vai neizkritīsi,” mazliet atviegloti stāsta Jankovska. To, kas būs noteicošais svētdienas lielajā finālā, nevarot tā vienkārši izšķirt. “Gan skatītājiem, gan žūrijai ir teikšana – puse uz pusi!”

Intervija

9 komentāri

TOP komentāri

 • Kurmis
  +5

  Kurmis

  Loti priecaajos par jums. Juus esiet briiniskiigi. Lai veicas!!!

  23.04.2015 00:57

 • fane
  +4

  fane

  Viņi JAU ir uzvarējuši! Lieliskie! Jaukie! Talantīgie!

  23.04.2015 22:10

 • A.T.
  +3

  A.T.

  jūs noteikti esat labākie! jums obligāti jāuzvar. ! lai veicas !

  22.04.2015 22:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas