Ogres novada dome par sviestmaizi izsola Ford un neļauj piedalīties izsolē citiem dalībniekiem

0 komentāri

Ogres novada domē notikusi automašīnas Ford Transit izsole. Izsoles sākuma cena noteikta krietni zemāka nekā tirgus vidējā cena un automašīna pārdota vienīgajam pretendentam, kas izsolē ieradās. Nav jau brīnums, jo citi gribētāji no dalības izsolē veiksmīgi atvairīti.

Potenciālā spēkrata pircēja Liene stāsta, ka būtu gatava par automašīnu solīt vairāk nekā Ogres novada domes noteikto sākumcenu – 700 eiro, taču viņai esot radusies sajūta, ka šajā izsolē viņas dalība nav vēlama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, spēkrata izsole faktiski nenotika tajā vietā, kur tika iepriekš norādīts paziņojumā par šo izsoli. Ogres novada domes izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis skaidro, ka izsoles norise tika pārcelta, jo telpa, kurā tai vajadzējis notikt, esot bijusi aizņemta. Oficiālā versija ir, ka konferenču zāle bija rezervēta citam pasākumam, taču potenciālā automašīnas pircēja un izsoles dalībniece Liene stāsta, ka tie ir meli un konferenču zāle izsoles norises brīdī esot bijusi pilnībā tukša.

Skaties foto!

Ford Transit tika pārdots vienīgajam pircējam, kas ieradās izsolē. Tā kā izsoles solis noteikts simts eiro apmērā, automašīna tika pārdota par 900 eiro.

Turklāt, aplūkojot sludinājumu portālus, redzams, ka lētākā Ford Transit automašīna maksā vairāk nekā tūkstoš eiro, bet dārgākais – vairāk nekā divus tūkstošus eiro, kas ir krietni mazāk par domes noteikto izsoles sākumcenu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas