Ogrē par veļas žāvēšanu uz balkona var saņemt 350 eiro sodu

2 komentāri

Veļas izkāršana žāvēšanai tā, ka tā redzama garāmgājējiem, Ogres teritorijā nav atļauta jau kopš deviņdesmitajiem gadiem, un šis punkts novada noteikumos atkārtoti atsvaidzināts 2010. gadā.

Ogrē par apģērbiem un veļu cītīgi domā pašvaldības deputāti, kuri izstrādājuši īpašus noteikumus, kur drīkst un nedrīkst žāvēt veļu. Iedzīvotāji pie mitrajiem apģērbiem norīko sargus un dežurantus, lai laikus izvairītos no sankcijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ogres novada domē pirms Bez Tabu ierašanās pārrunāts šo noteikumu lietderīgums un secināts, ka tos grozīt nav nepieciešams.

Ogres pašvaldības policija līdz šim nav saņēmusi sūdzības par žāvēšanai izkārtu veļu, tomēr, ja tādu saņemtu, tad nevilcinoties dotos uz pārkāpuma vietu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kim Floriance
  0

  Kim Floriance

  It cannot be visually so bad because those houses already themselves look bad. Some drying clothes are not making it worse.

  18.05.2015 18:20

 • Mīļā Baibiņa
  0

  Mīļā Baibiņa

  Driz jau iziet uz balkona nevares bus sods jamaksa... arprac vini pasi saprot, ko vini tur dara

  18.05.2015 12:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas