Obama pauž bažas par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos pie Baltijas valstīm

1 komentārs

ASV prezidents Baraks Obama paudis bažas par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos Baltijas un Ziemeļeiropas reģionā.

Drošības situāciju Eiropā viņš Vašingtonā apspriedis ar piecu Ziemeļvalstu līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopīgā paziņojumā izteiktas bažas par Krievijas aktivitāti Baltijas jūras reģionā, tai skaitā militārajām mācībām un militāro lidmašīnu un karakuģu provokatīvo darbību. ASV prezidents brīdina Krieviju ievērot starptautiskās saistības un aicina būt gataviem Kremļa agresijai.

Baraks Obama:

Mēs vienojāmies turpināt atbalstīt Ukrainu un saglabāt sankcijas pret Krieviju, kamēr nav izpildīti Minskas vienošanās nosacījumi, kuri ir jāievieš pilnībā. Mums visiem ir bažas par Krievijas pieaugošo agresīvo militāro klātbūtni un stāvokli Baltijas un Ziemeļeiropas reģionā. Mēs turpināsim dialogu un centīsimies sadarboties ar Krieviju, bet mēs arī gribam būt droši, ka esam sagatavoti un spēcīgi, un mēs aicinām Krieviju, lai tā savas militārās aktivitātes veic pilnīgā saskaņā ar starptautiskajām saistībām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ina
    0

    Ina

    Meli ta ir tira provokacija,lai ievestu vairak ASV kareivjus un tehniku.

    08.06.2016 09:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas