Notverts suns, kurš, iespējams, atriebjoties Juglā smagi sakoda saimnieci

0 komentāri

Ir izdevies atrast meklēto suni, kurš otrdienas vakarā Mazajā Juglas ielā sakoda savu saimnieci un vēlāk pazuda no apkārtējo redzesloka.

Šo dienu laikā policisti un dzīvnieku patversmes Ulubele darbinieki meklēja aizbēgušo dzīvnieku, vairākkārt pārbaudot gan vietu, kur suns līdz šim uzturējies, gan citas teritorijas, kurās dzīvnieks varēja atrasties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien pēcpusdienā dzīvnieku patversmes Ulubele darbinieki pamanīja suni, kurš bija atgriezies savā iepriekšējā uzturēšanās vietā – pamestajā dārza mājiņā. Suns pret dzīvnieku patversmes darbiniekiem agresiju neizrādīja un veiksmīgi tika nogādāts patversmē, kur atradīsies speciālistu uzraudzībā.

Dzīvnieku patversmes speciālisti kopīgi ar policijas darbiniekiem izvērtēs suņa veselības stāvokli, lai konstatētu iespējamas cietsirdīgas izturēšanās pazīmes no saimnieces puses.

Policija izsaka pateicību dzīvnieku patversmes Ulubele darbiniekiem par palīdzību dzīvnieka meklēšanā un nogādāšanu uz patversmi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas