Notikumi Parīzē ir sākums kaut kam smagam, pasaule iet uz galu – Latvijas iedzīvotāji šausmās par notikušo

10 komentāri

Piektdien Parīzē vairākos teroristu uzbrukumos bojā gājuši vismaz 128 cilvēki. Koordinēti uzbrukumi notikuši sešās dažādās Parīzes vietās.

Sociālajā tīklā Twitter Latvijas iedzīvotāji un  valsts augstākās amatpersonas nosodījušas uzbrukumus un izteikušas līdzjūtību Francijas tautai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji traģēdiju Parīzē,  mēģina situāciju sasaistīt ar bēgļu jautājumu.

Šodien, 14. novembrī, jau no paša rīta pie Francijas vēstniecības pulcējās cilvēki, lai, noliekot ziedus un aizdedzot svecītes, solidarizētos ar Francijas tautu traģiskajā brīdī. Nolikt ziedus bija ieradies arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Valsts vadītājs ar iekšlietu ministru Raimondu Bergmani un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču izteica līdzjūtību Francijas vēstniekam saistībā  ar pagājušajā naktī notikušajiem terora aktiem Francijas galvaspilsētā Parīzē.

Pie vēstniecības turpina pulcēties cilvēki, kuri noliek svecītes un ziedus pieminot bojāgājušos.

 

Francija pēc traģēdijas!

10 komentāri

TOP komentāri

 • Skabarga
  +9

  Skabarga

  Latvijai jāņem labs piemērs no Polijas, kas pārskatījusi imigrācijas politiku un pateikusi PIETIEK!

  Taču Latvijai kā vienmēr kamēr sūdi nesmelsies mutē, neviens neko nemainīs, galvenais zaglīgiem politiķiem piebāzt kabatas, pārējais neuztrauc....

  14.11.2015 21:34

 • gaišreģe
  +7

  gaišreģe

  islāmu valstīs karš ir mākslīgs,tur piesakās brīvprātīgie bojā ejai un tikai tāpēc lai itkā "bēgļi "iekļūtu eiropā! tagad ir tikai sākums...bēdas būs lielas un smagas...

  14.11.2015 18:21

 • papa
  +6

  papa

  ir krieviem labs teiciens,,kovo jebjot čužoje gore,,lai tie bēgļi dzīvo savā valstī...

  14.11.2015 17:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas