Noslēguma koncertā pozitīva atmosfēra, bet aizvien daudzi bērni prasa mediķu palīdzību

0 komentāri

Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā Manā dziesmā tu… valda pozitīva un pacilāta gaisotne, bērni uzskata, ka šie ir vieni no labākajiem Dziesmu svētkiem, kas viņiem bijuši, tā no Mežaparka ziņo TV3 Ziņu korespondents Guntis Meisters. Tajā pašā laikā vēl aizvien daudzi bērni vēršas pie mediķiem pēc palīdzības.

Guntis Meisters, TV3 Ziņas:

Neņemot vērā vakardienas notikumus ģenerālmēģinājumā, kad mediķu palīdzība īsā laikā bija nepieciešama nepieredzēti daudz bērniem, atmosfēra noslēguma konkursā ir pozitīva, bērni – priecīgi. Daudzi no viņiem saka, ka ir žēl, ka Dziesmu svētki ir beigušies.

“Arī noslēguma koncertā daudzi dalībnieki tiek novesti no estrādes. Vājums, vēdera sāpes. Ko tādu tiešām neesmu pieredzējis tik masveidīgi,” ziņo Arnis Krauze.

Foto: Arnis Krauze, TV3 Ziņas

Foto: Arnis Krauze, TV3 Ziņas

Spēks.

Posted by Ralfs Eilands on svētdiena, 2015. gada 12. jūlijs

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas