Noslēdzies pirmais “Riga Eco Trail” skrējiens

0 komentāri

Nedēļas nogalē noslēdzies pirmais “Riga Eco Trail 2014” skrējiens – dalībnieki no Rīgas, citām Latvijas vietām un arī no Austrālijas un Itālijas stājās uz starta līnijas, spītējot lietainajiem laikapstākļiem, un veica 12, 23 un 46 kilometrus garās distances cauri dažādām Rīgas vietām.

Pēc kopīgas iesildīšanās fitnesa treneres Martas Kešānes pavadībā, starts skrējienam tika dots uz AB dambja plkst. 12:00.

Trase vijās cauri Rīgai un šķērsoja Akmens, Salu un Dienvidu tiltus, dalībnieki devās arī cauri Zaķusalai un Lucavsalai, kā arī pa skrējēju vidū iecienīto promenādi. Distancē atradās laika fiksēšanas kontrolpunkti, kur katram dalībniekam bija jāatzīmējas ar speciālu čipu, kas tiek izmantoti taku skrējienos.

46 kilometru garajā DUO distancē, kur dalībnieki startēja 2 cilvēku komandās, laurus vīriešu konkurencē plūca komanda “KPMG Passion”, jauktajās komandās triumfēja komanda “LPM.LV”, bet sieviešu konkurencē uzvarēja komanda ar nosaukumu “Bezceris”.

23 kilometru distancē kopvērtējumā labāko laiku uzrādīja orientierists un viens no Latvijas labākajiem taku skrējējiem – Mārtiņš Puriņš (“Isostar”), bet dāmu konkurencē bez pārsteigumiem – uzvaru izpelnījās Londonas olimpisko spēļu dalībniece, maratoniste Dace Lina (“Isostar”).

12 kilometru distancē pirmais finiša līniju šķērsoja orientierists Valters Āboliņš, bet no sievietēm – Baiba Broka.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas