Nosaki, kuri bijuši šā gada nozīmīgākie notikumi un nominē gada cilvēku 2015!

0 komentāri

2015. gads Latvijas vēsturē ieies ar dažādiem notikumiem gan politikā, gan ekonomikā, gan kultūrā, sportā un citās jomās, un kurš gan vēl labāk spēs noteikt kāda notikuma nozīmīgumu Latvijai, ja ne paši Latvijas iedzīvotāji, tāpēc LNT Ziņu dienests aicina kopīgi veidot 2015. gada nozīmīgāko notikumu topu.

Gadu sākām ar Latvijas prezidentūru ES Padomē, piedzīvojām Valsts prezidenta vēlēšanas un Raimonda Vējoņa stāšanos augstajā amatā. Pēc notikumiem Ukrainā lielāka vērība pievērsta Latvijas drošībai, tikmēr bēgļi pārpludina Eiropu un notikuši vairāki asiņaini terora akti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas politikā un ekonomikā nav trūcis skandālu, tostarp ministru demisiju. Kultūrā un sportā 2015. gads bijis krāšņs, piemēram, Eiropas čempionāts basketbolā Rīgā vai pirmizrāde Brodskis/Barišņikovs Jaunajā Rīgas teātrī. Piedzīvoti arī emocionāli notikumi, iespējams, kādu aizkustinājusi līdzcilvēku sadarbība meklējot pazudušo zēnu Engures mežā vai arī īpašs notikums privātajā dzīvē.

LNT Ziņu dienests aicina – norādiet, jūsuprāt, šogad nozīmīgākos notikumus attiecīgajā dzīves sfērā un nosauciet cilvēku, kurš, jūsuprāt, būtu pelnījis 2015. gada cilvēka titulu. Vēlam veiksmi!

Atbildes tiks apkopotas un rezultātus uzzināsit 2015. gada LNT Ziņu vecgada notikumu apskatā 31. decembrī pulksten 20.00.

Kuri, tavuprāt, ir spilgtākie 2015. gada notikumi? Balso šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas