Nopietna trīs automašīnu sadursme uz Bauskas šosejas; ir cietušie

0 komentāri

Nopietna trīs automašīnu sadursme šorīt notika uz Bauskas šosejas, ceļa posmā starp galvaspilsētu un Ķekavu. Pēc sadursmes notikuma vietā pavērusies visai briesmīga aina. Kravas auto un nelielais Volkswagen grāvī, bet vispamatīgāk samīcītais Chrysler “busiņš” turpat uz ceļa. Ģimenes auto aizmugurējā daļa iznīcināta, metāla atlūzas aizstumjot līdz pat autosalona vidum.  

Valsts policijas pārstāvji, kuri fiksējuši negadījuma apstākļus un pieņēmuši paskaidrojumus no iesaistītajiem, skaidro, ka lēmums par kriminālprocesa ierosināšanu tiks pieņemts pēc tam, kad mediķi sniegs atzinumu par cietušo veselības stāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs norāda, ka likumsargi jau noskaidrojuši to, ka visi negadījumā iesaistītie autovadītāji pie stūres sēdušies skaidrā, kā arī transportlīdzekļi bijuši apdrošināti. Tāpat nav pamata domāt, ka kādam no auto bijušas tehniskas ķibeles. Lai arī šajā negadījumā cietuši vairāki cilvēki, iespējams, kravas auto vadītājam tomēr nebūs jāstājas tiesas priekšā. Protams, viss atkarīgs no cietušo turpmākās rīcības.

Plašāk par notikušo skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas