Nobijies un panikā no negaisa pazudis šis skaistais suns! Palīdzi saimniekiem to atrast!

11 komentāri

“Nobijies un panikā no negaisa naktī uz pirmdienu, 27. jūniju, pazudis mūsu suņuks Karlito! Visticamāk, kaut kur Dalbes, Olaines tuvumā, varbūt arī uz Jelgavas vai Rīgas pusi. Priecāsimies un būsim pateicīgi par katru pavedienu,” aicina sunīša saimniece.

Ja esi redzējis šo suņuku, zvani – 26440185!

Atgādinām – pērkona lietusgāzes tiek prognozētas vietām Latgalē un Vidzemē, tāpēc esiet uzmanīgi! Daudzviet Latvijā negaiss plosījās arī uz pirmdienu. Skaties.lv piedāvā apskatīti fotogrāfijas ar iespaidīgām zibens strēlēm no aizvadītās nakts negaisa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Laika ziņas

11 komentāri

TOP komentāri

 • Nora
  +3

  Nora

  Vai tiešām simtām reižu rakstītais, ka suņus pērkona laikā jāved telpā; tāpat kā salūtu laikā; vai pirmo reizi to dzirdat ?????? ; no bailēm suņi pat no ķēdēm noraujas..
  esiet žēlīgi pret saviem mīluļiem-ja būtu mīluļi tad nepamestu laukā pērkonā..

  27.06.2016 17:24

 • iuzuks
  +2

  iuzuks

  Sunītis ir veiksmīgi atrasts!

  30.06.2016 08:53

 • Anna
  +2

  Anna

  Nav nekāds jaunums, atgādinājums, ieteikums suņu saimniekiem. Uzlieciet kakala siksnu ar telefona nr. tas atvieglos dzīvi, suns ir suns, nekad nevaram zināt, kur kādā situācija var doties. Protams vecais labais stāsts par salūtiem pērkoniem....

  27.06.2016 18:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā