No Valsts kases aviokompānijai airBaltic aizdos 80 miljonus eiro

0 komentāri

Ministru kabinets pirmdien, 16. novembrī, atbalstīja priekšlikumu nacionālajai aviokompānijai airBaltic no Valsts kases aizdot 80 miljonus eiro.

Valsts kase nacionālajai aviokompānijai airBaltic aizdos līdz 80 miljoniem eiro ar nosacījumu, ka šim ieguldījumam nebūs ietekmes uz budžetu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par minēto priekšlikumu vēl būs jālemj Saeimai.

Iepriekš jau ziņots, ka gala lēmumu par airBaltic investora piesaisti un kompānijas pamatkapitāla palielināšanu valdība pieņems otrdien, 17. novembrī.

Jau vēstījām, ka naktī uz 4. novembri valdība pēc četru stundu apspriešanās atbalstījusi Prudentia atrasto airBaltic investoru no Vācijas.

Zināms, ka investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess par 52 miljonu eiro ieguldījumu iegūs 20% Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akciju. Savukārt aviouzņēmumam vajadzīgos 80 miljonus eiro nodrošinās aizņēmums Valsts kasē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas