No šodienas Latvijas iedzīvotājiem atkal iespējams apmeklēt Gaismas pili

0 komentāri

Latvijas prezidentūras laikā pusgadu apmeklētājiem gandrīz nepieejama bija Latvijas Nacionālā bibliotēka. Šodien svinīgi tiks atkal vērtas vaļā Gaismas pils galvenās durvis.

No šodienas darbu atsāks reģistratūra un garderobe. Būs pieejamas arī bibliotēkas lasītavas un pakalpojumi. Paredzēts, ka pakāpeniski bibliotēka apmeklētājiem piedāvās arī dažādus jaunus pakalpojumus un iespējas – interneta lasītavu; aktuāls ir diennakts lasītavas ieviešanas jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas esot atkarīgs no finansiālajiem un cilvēkresursiem. Drīz bibliotēkā būs pieejamas īpaši aprīkotas darba vietas cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kā arī elektroniskie informācijas ekrāni.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas