Nevari labi izgulēties? Iespējams, vainojams spilvens

0 komentāri

Kā izvēlēties pareizo spilvenu? Noskaties video un uzzini, kādi spilveni ir lietderīgi ne tikai veselībai, bet arī saldam miegam.

Speciālists Ivars Kalviņš, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs norāda, ja cilvēkam ir problēmas ar muguru, tad vislabāk ir izvēlēties spilvenu, kas ir ortopēdiskas formas, tas vislabāk balsta galvu, bez noslodzes uz muguras. Savukārt fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Arnis Nulle komentē, ka ir cilvēki, kuri ņem vērā ārsta norādījumus, bet, nopērkot ortopēdisko spilvenu, uz tā neguļ un to neizmanto. Spilvens esot par cietu un grozoties slīd projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Ja esi viena no tām, kura izvēlējusies dūnu spilventiņu, tad noteikti ir jāapdomā tā kopšana. Bieži jāmazgā, jāžāvē un jāsterilizē, lai nerastos putekļu ērcītes, kas var novērst alerģijas rašanos.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas