Nevarētu teikt, ka kaut kas ir darīts, lai novērstu terorisma draudus, pauž politikas eksperte

0 komentāri

”Nevarētu teikt, ka kaut kas ir mainījies un politiķi būtu nākuši klajā ar risinājumiem, lai novērstu turpmākus teroristu draudus,” tā šovakar TV3 Ziņās atzina politikas eksperte Žanete Ozoliņa. 

”Eiropa nebūs tāda, kāda viņa ir bijusi iepriekš,” šādi izteikumi izskanējuši pēc vakardienas asiņainā terorakta Francijā. Tā sacīja arī reizē, kad teroristi sarīkoja apšaudi Charlie Hebdo redakcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ņemot vērā to, kā tiek pieņemti lēmumi, man ir skumji, bet jāatzīst, ka es šaubos, ka kaut kas mainīsies,” piebilda Ozoliņa. .

Viņa arī vērsa uzmanību, ka iedzīvotājiem pašiem ir jāpārdomā savas demokrātiskās vērtības.

Uzbrucēji, kas sarīkoja asiņainās apšaudes Francijā bija dažāda vecuma, tostarp 15-18 gadus veci jaunieši. Politikas eksperte norādīja, ka tā nav nejaušība, jo ar šādiem jauniem cilvēkiem ir vieglāk manipulēt, jo viņu dzīves uztvere nav nostabilizējusies.

Ozoliņa arī aicināja nesaistīt bēgļus ar ar šiem konkrētiem teroristiskajiem aktiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas