Netālu no Ādažiem divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

0 komentāri

Kadagā, netālu no Ādažiem, divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, no notikuma vietas ziņo raidījums Degpunktā.

Izsaukums uz Ādažu novadu tika saņemts plkst. 11.19. Ierodoties notikuma vietā, divstāvu ēka dega pilnā platībā – kopumā dega 140 kvadrātmetru, no kuriem 80 kvadrātmetru pirmajā stāvā un 60 kvadrātmetru otrajā stāvā. Vēl plkst. 14.00 turpinājās ugunsgrēka likvidēšana, portālam Skaties.lv sacīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Upmalās esošā nama saimnieks, rīta agrumā izkurinājis krāsni un tad devies uz darbu. Tikai dažas stundas vēlāk, iezvanījies telefons un kaimiņš pastāstījis, ka mājā izcēlies ugunsgrēks.

Tā kā ugunsdzēsējiem, līdz notikuma vietai bija visai tāls ceļš, Edgars gaidot palīdzību darījis visu, lai liesmas neizplatītos tālāk.

Glābēji stāsta, ka lielo melno dūmu mutuli, kurš pacēlies virs nelaimes vietas ieraudzījuši, vēl būdami Ādažos. Tas ir, no gandrīz desmit kilometru attāluma.

Neskatoties uz to ka liesmas plosījušās aptuveni 140 kvadrātmetru platībā, aptuveni pēc pus stundas tās izdevies lokalizēt, atklāj vada komandieris. Lielāko bīstamību pašiem glābējiem radījis fakts, ka ēkā atrādās vismaz trīs gāzes baloni.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Foto no notikuma vietas:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas