Netālu no Ādažiem divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

0 komentāri
Netālu no Ādažiem divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
Foto: Degpunktā

Tev noteikti jāizlasa

Kadagā, netālu no Ādažiem, divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, no notikuma vietas ziņo raidījums Degpunktā.

Izsaukums uz Ādažu novadu tika saņemts plkst. 11.19. Ierodoties notikuma vietā, divstāvu ēka dega pilnā platībā – kopumā dega 140 kvadrātmetru, no kuriem 80 kvadrātmetru pirmajā stāvā un 60 kvadrātmetru otrajā stāvā. Vēl plkst. 14.00 turpinājās ugunsgrēka likvidēšana, portālam Skaties.lv sacīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Upmalās esošā nama saimnieks, rīta agrumā izkurinājis krāsni un tad devies uz darbu. Tikai dažas stundas vēlāk, iezvanījies telefons un kaimiņš pastāstījis, ka mājā izcēlies ugunsgrēks.

Tā kā ugunsdzēsējiem, līdz notikuma vietai bija visai tāls ceļš, Edgars gaidot palīdzību darījis visu, lai liesmas neizplatītos tālāk.

Glābēji stāsta, ka lielo melno dūmu mutuli, kurš pacēlies virs nelaimes vietas ieraudzījuši, vēl būdami Ādažos. Tas ir, no gandrīz desmit kilometru attāluma.

Neskatoties uz to ka liesmas plosījušās aptuveni 140 kvadrātmetru platībā, aptuveni pēc pus stundas tās izdevies lokalizēt, atklāj vada komandieris. Lielāko bīstamību pašiem glābējiem radījis fakts, ka ēkā atrādās vismaz trīs gāzes baloni.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Foto no notikuma vietas:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas