Neprātīga kaimiņa dēļ sievietei jāpamet savs dzīvoklis

0 komentāri

Kāds vīrietis, kurš dzīvo Kvēles ielas daudzdzīvokļu mājā, neļauj saviem kaimiņiem dzīvot mierā. Viņš appludina kaimiņus un regulāri izraisa ugunsgrēkus. To nav varējusi izturēt vienu stāvu zemāk dzīvojoša kundze, kas šā iemesla dēļ pārcēlās uz citu dzīvesvietu. Policija vien noplāta rokas.

Nesenākais ugunsgrēks izcēlies šīs nedēļas trešdienā. Nama iedzīvotāji esot pamanījuši, ka kāpņutelpu piepildījuši dūmi. Viņi uzreiz noģiduši, ka pie vainas ir minētais trešajā stāvā dzīvojošs kungs, kura miteklī ugunsgrēks izceļas ne pirmo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Aprīlī viņam aizdegās krēsls. Kaimiņi izsauca ugunsdzēsējus, kas atbrauca un izmeta to degošo krēslu pa logu,” atceras kaimiņiene.

Šoreiz uzdzīves miteklī aizdegušās drēbes. Lai ugunsnelaimi apdzēstu, glābējiem nācās dzīvoklī iekļūt pa logu. Kad tas izdevies, uguns tika veiksmīgi nodzēsta.

Lai arī šajā gadījumā viss beidzies nosacīti laimīgi, mājas iedzīvotāji ir iedzīti izmisumā. Proti, dzīvošana šajā namā līdzinoties “sēdēšanai uz kūpošas pulvera mucas”. Piemēram, Ludmila, kuras īpašums atrodas tieši zem neprātīgā kunga mitekļa, jau pārcēlusies uz citu vietu. ”Es šeit nevaru ne pagulēt, ne paēst. Viņš ir pilnībā degradēta persona. Divreiz jau bija ugunsgrēks, viņš ir arī nopludinājis manu dzīvokli, kur iepriekš bija remonts. Es par savu naudu viņam tualeti salaboju, jo Rīgas namu pārvaldnieks to atteicās darīt,” stāsta Ludmila.

Iedzīvotāji par šo vīrieti sūdzējušies gan Rīgas namu pārvaldē, gan policijā, taču rezultātu tas nav devis. Vīrietis turpina dzert un uz ballītēm aicina savus draugus.

Plašāk par šo tematu  raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas